English - Español - Français
Join Tasl

Find Us On Facebook

RRR Sports

Triple R Sports Professional Sportswear
Call (951) 491-9077 or Click HERE
Sponsors
Temecula Adult Soccer League Schedule and Matchup Results
Sunday Mens Open (B) Spring 2024
Mar 3 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 p.m. 1 Real Madrid CF 2:1 FC Purple Rain N/A
8:30 p.m. 2 Top Lads 4:1 Stoke City Pom: Dillon Arens
8:30 p.m. 3 Chingones FC 3:0 Los Primos FC Forfeit!
8:30 p.m. 4 Quad Squad 5:0 Bayern Munich FC Pom: Kofi Asante
 
Mar 10 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 p.m. 1 Chingones FC 6:1 FC Purple Rain Pom: Cristian Melo and Adolfo Miranda
8:30 p.m. 2 Top Lads 4:2 Los Primos FC Pom: Dillon Arens
8:30 p.m. 3 Stoke City 6:1 Bayern Munich FC Pom: Trent Baskerville and Alberto torre
8:30 p.m. 4 Quad Squad 1:1 Real Madrid CF Pom: Rudy Padilla and Eddie Tapia
 
Mar 17 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 p.m. 1 Top Lads 6:1 Bayern Munich FC Pom: Malachi Drago and Samuel Baza
8:30 p.m. 2 Stoke City 2:2 Real Madrid CF Pom: Nate Guizzo and Eddie Tapia
8:30 p.m. 3 Los Primos FC 0:3 FC Purple Rain Forfeit
8:30 p.m. 4 Chingones FC 1:3 Quad Squad Pom: Michael Bedolla and Andres Hernandez
 
Mar 24 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 p.m. 1 Stoke City 1:1 Chingones FC POM: Tim Pacheco and Gabriel Melo
8:30 p.m. 2 Top Lads 5:0 FC Purple Rain POM: Dillon Arens and Carlos Aguilar
8:30 p.m. 3 Los Primos FC 0:3 Quad Squad Forfeit
8:30 p.m. 4 Bayern Munich FC 1:4 Real Madrid CF POM: Trent Baskerville and Aaron Reyes
 
Apr 7 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 p.m. 1 FC Purple Rain 3:4 Quad Squad POM: Adolfo Miranda and Chris Paz
8:30 p.m. 2 Los Primos FC 0:3 Stoke City Forfeit
8:30 p.m. 3 Bayern Munich FC 1:1 Chingones FC POM: Trent Baskerville and John Shuman
8:30 p.m. 4 Top Lads 5:1 Real Madrid CF
 
Apr 14 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 p.m. 1 Top Lads 1:2 Quad Squad POM: David Nazari and Andres Hernandez
8:30 p.m. 2 FC Purple Rain 2:7 Stoke City POM: Adolfo Miranda and Joshua Wiggins
8:30 p.m. 3 Bayern Munich FC 3:0 Los Primos FC Forfeit
8:30 p.m. 4 Real Madrid CF 2:1 Chingones FC POM: Eddie Tapia and Frank Hernandez
 
Apr 21 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 p.m. 1 FC Purple Rain 3:8 Bayern Munich FC POM: Adolfo Miranda and Samuel Baza
8:30 p.m. 2 Quad Squad 1:0 Stoke City Tim Pacheco red card (1 game suspension referee verbal abuse)
8:30 p.m. 3 Real Madrid CF 4:0 Los Primos FC POM: Eddie Tapia
8:30 p.m. 4 Top Lads 5:2 Chingones FC POM: Gio Cassaro and Mike Pineda
 
Apr 28 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 p.m. 1 Top Lads 6:1 Stoke City POM: Gio Cassaro and Ludwe Feni
8:30 p.m. 2 Quad Squad 8:4 Bayern Munich FC POM: Andres Hernandez and Christian Baluarte
8:30 p.m. 3 Real Madrid CF 5:1 FC Purple Rain POM: Eddie Tapia and Carlos Aguilar
8:30 p.m. 4 Chingones FC 3:0 Los Primos FC Forfeit No Show
 
May 5 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 p.m. 1 Quad Squad 1:1 Real Madrid CF POM: Rolando Amparano and Eddie Tapia
8:30 p.m. 2 Chingones FC 5:0 FC Purple Rain POM: John Shuman and Adolfo Miranda
8:30 p.m. 3 Stoke City 3:2 Bayern Munich FC POM: Tim Pacheco and Jack OBrien
8:30 p.m. 4 Top Lads 8:3 Los Primos FC POM: Johnathon Kackert and Matt Nunez
 
May 19 Field # Home Result Visitor Notes
8 p.m. 1 Top Lads 3:0 Los Primos FC Quarter finals! If game ends in a tie higher seed team advances. Good luck to all teams!
8 p.m. 2 Quad Squad 3:0 FC Purple Rain Quarter finals! If game ends in a tie higher seed team advances. Good luck to all teams!
8 p.m. 3 Real Madrid CF 3:1 Bayern Munich FC Quarter finals! If game ends in a tie higher seed team advances. Good luck to all teams!
8 p.m. 4 Chingones FC 0:1 Stoke City Quarter finals! If game ends in a tie higher seed team advances. Good luck to all teams!
 
Jun 2 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 p.m.* 1 Top Lads 5:0 Stoke City B division Semifinals! If game ends in a tie, Pks will be taken. Good luck to both teams!
8:30 p.m.* 2 Quad Squad 3:2 Real Madrid CF B division Semifinals! If game ends in a tie, Pks will be taken. Good luck to both teams!
 
Jun 9 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 p.m.* 2 Top Lads 6:1 Quad Squad Championship! If game ends in a tie, Pks will be taken. Good luck to both teams!
 
* indicates a playoff match
Sunday *C* Coed Spring 2024
Mar 24 Field # Home Result Visitor Notes
4:30 p.m. 1 New Boys FC 4:2 Quad Squad POM: Isabel Espinoza and Nicholas Campbell
4:30 p.m. 2 Everton FC 2:3 Ravens FC POM: Miranda Calvillo and Kelly Maguire
4:30 p.m. 3 Arsenal Runners F.C 2:5 AFC Ajax POM: Daniel Cabrera
4:30 p.m. 4 The Big Green 2:4 Our Gang POM: Bryan Rodriguez and Samantha Kaye-Toral
 
Apr 7 Field # Home Result Visitor Notes
4:30 p.m. 1 The Big Green 3:2 New Boys FC POM: Bryan Rodriguez and Darwin Molina
4:30 p.m. 2 Everton FC 2:0 Quad Squad POM: Eduardo Chumpitaz and Jose Alonzo
4:30 p.m. 3 Arsenal Runners F.C 5:0 Ravens FC POM: Chasyte Sanchez and Carlos Andrade
4:30 p.m. 4 AFC Ajax 6:6 Our Gang POM: Samantha Kaye-Toral
 
Apr 14 Field # Home Result Visitor Notes
4:30 p.m. 1 AFC Ajax 1:3 New Boys FC POM: Lyna Wells and Chelsea Alvarado
4:30 p.m. 2 Everton FC 3:6 The Big Green POM: Eduardo Chumpitaz and Zachary Pravongviengkham
4:30 p.m. 3 Ravens FC 0:5 Quad Squad POM: Zayra Reyes and Jazzmin McQueen
4:30 p.m. 4 Arsenal Runners F.C 8:3 Our Gang POM: Caitlyn Coram and Rigo Perez
 
Apr 21 Field # Home Result Visitor Notes
4:30 p.m. 1 AFC Ajax 5:2 Everton FC POM: Alan Vega and Jorge Chumpitaz
4:30 p.m. 2 Ravens FC 3:8 The Big Green POM: Kelly Maguire and Alec Castrejon
4:30 p.m. 3 Arsenal Runners F.C 2:6 Quad Squad POM: Zane Zamora and Nicholas Campbell
4:30 p.m. 4 Our Gang 2:7 New Boys FC POM: Valeria Garnica and Ellis Dill
 
Apr 28 Field # Home Result Visitor Notes
4:30 p.m. 1 Quad Squad 7:7 The Big Green POM: Jazzmin McQueen and Francis Lozada
4:30 p.m. 2 Arsenal Runners F.C 0:5 New Boys FC POM: Caitlyn Coram and Kaitlyn Briseno
4:30 p.m. 3 Our Gang 2:5 Everton FC POM: Xavier Parada and Jorge Chumpitaz
4:30 p.m. 4 Ravens FC 0:5 AFC Ajax POM: Kelly Maguire and Lyna Wells
 
May 5 Field # Home Result Visitor Notes
4:30 p.m. 1 Arsenal Runners F.C 3:4 The Big Green POM: Zach Sanchez and Bryan Rodriguez
4:30 p.m. 2 Our Gang 1:3 Ravens FC POM: Rigo Perez and Kelly Maguire
4:30 p.m. 3 Quad Squad 7:5 AFC Ajax POM: Jeremy Scott and Jonathan Perez
4:30 p.m. 4 New Boys FC 6:1 Everton FC POM: Jorge Soberanes and Adam Antonio
 
Jun 2 Field # Home Result Visitor Notes
4:30 p.m. 1 Quad Squad 5:0 Our Gang POM: Jazzmin McQueen and Lauren Correia
4:30 p.m. 2 The Big Green 4:5 AFC Ajax POM: Alex Ezrre-Castrejon and Diego Sanchez
4:30 p.m. 3 Arsenal Runners F.C 1:2 Everton FC POM: Nena Strickland and Jorge Chumpitaz
4:30 p.m. 4 New Boys FC 7:2 Ravens FC POM: Edgar Ramirez and Simon Mboshamba
 
Jun 9 Field # Home Result Visitor Notes
4:30 p.m. 1 Everton FC 7:2 Ravens FC POM: Rae Hughes and Jadon Best
4:30 p.m. 2 New Boys FC 1:1 Quad Squad POM: Jorge Soberanes and Ian Scott
4:30 p.m. 3 The Big Green 5:0 Our Gang POM: Bryan Rodriguez and Adolfo Miranda
4:30 p.m. 4 Arsenal Runners F.C 1:6 AFC Ajax POM: Nena Strickland and Josselynne Campos
 
Jun 16 Field # Home Result Visitor Notes
4:30 p.m. 1 Arsenal Runners F.C Ravens FC
4:30 p.m. 2 AFC Ajax Our Gang
4:30 p.m. 3 Everton FC Quad Squad
4:30 p.m. 4 The Big Green New Boys FC
 
Jun 23 Field # Home Result Visitor Notes
4:30 p.m. 1 Everton FC The Big Green
4:30 p.m. 2 AFC Ajax New Boys FC
4:30 p.m. 3 Ravens FC Quad Squad
4:30 p.m. 4 Arsenal Runners F.C Our Gang
 
* indicates a playoff match
Sunday "A&B" Coed Spring 2024
Mar 24 Field # Home Result Visitor Notes
5:30 p.m. 1 United SC 1:3 Liverpool F.C. POM: Dillon Arens and Rolando Amparano
5:30 p.m. 2 Blast From The Past 2:2 Los Pansones FC POM: Olga Galvan and Marshall Liberato
5:30 p.m. 3 Team Lion United 6:1 Utu Bang FC POM: Luke Van Vliet and Kleymen Fuentes
5:30 p.m. 4 Chelsea FC 3:6 Hooligans POM: Emad El-abdallah and Enmar Manghi
 
Apr 7 Field # Home Result Visitor Notes
5:30 p.m. 1 Hooligans 3:0 Utu Bang FC POM: Malachi Drago and Christian Saucedo
5:30 p.m. 2 United SC 6:1 Los Pansones FC POM: Dillon Arens and Marshall Liberato
5:30 p.m. 3 Chelsea FC 2:2 Liverpool F.C. POM: Anthonio Belight and Cristian Franco
5:30 p.m. 4 Team Lion United 3:0 Blast From The Past POM: Alonso Saavedra and Morgan Slane
 
Apr 14 Field # Home Result Visitor Notes
5:30 p.m. 1 Hooligans 5:1 Blast From The Past POM: Aaron Reyes and Olga Galvan
5:30 p.m. 2 Chelsea FC 2:7 Utu Bang FC POM: Anthonio Belight and Tobyn Dominguez
5:30 p.m. 3 United SC 6:2 Team Lion United POM: Dillon Arens and Lauren Correia
5:30 p.m. 4 Liverpool F.C. 5:0 Los Pansones FC POM: Dorrell Barriffe and Marshall Liberato
 
Apr 21 Field # Home Result Visitor Notes
5:30 p.m. 1 Liverpool F.C. 4:2 Team Lion United POM: Cristian Franco and Alonso Saavedra
5:30 p.m. 2 Hooligans 9:4 United SC POM: David Nazari and Jennifer Arens
5:30 p.m. 3 Chelsea FC 7:2 Los Pansones FC POM: James Serna and Eileen Trout
5:30 p.m. 4 Utu Bang FC 5:2 Blast From The Past POM: Tobyn Dominguez and Danae Hooper
 
Apr 28 Field # Home Result Visitor Notes
5:30 p.m. 1 Liverpool F.C. 8:6 Hooligans POM: Rolando Amparano and Malachi Drago
5:30 p.m. 2 Los Pansones FC 0:3 Team Lion United On field forfeit
5:30 p.m. 3 Chelsea FC 4:1 Blast From The Past POM: Ashley Melvin and James Comehn
5:30 p.m. 4 Utu Bang FC 2:3 United SC POM: Alexis Liberino and Maggie Arens
 
May 5 Field # Home Result Visitor Notes
5:30 p.m. 1 Utu Bang FC 1:1 Liverpool F.C. POM: Christian Saucedo and Flor Valadez
5:30 p.m. 2 Los Pansones FC 0:5 Hooligans POM: Eileen Trout and Jesus Lopez Vargas
5:30 p.m. 3 Chelsea FC 1:4 Team Lion United POM: Danniel Barba Bernal and Lauren Correia
5:30 p.m. 4 Blast From The Past 1:3 United SC POM: Khaled Khalil and Dillon Arens
 
Jun 2 Field # Home Result Visitor Notes
5:30 p.m. 1 Los Pansones FC 3:0 Utu Bang FC Forfeit
5:30 p.m. 2 Chelsea FC 3:4 United SC POM: Anthonio Belight and Dillon Arens
5:30 p.m. 3 Team Lion United 0:5 Hooligans POM: Lauren Correia and Mary Carrillo
5:30 p.m. 4 Blast From The Past 1:2 Liverpool F.C. POM: Orlando Galvan and Peyton Vogel
 
Jun 9 Field # Home Result Visitor Notes
5:30 p.m. 1 United SC 5:0 Liverpool F.C. POM: Dillon Arens and Andres Hernandez
5:30 p.m. 2 Chelsea FC 7:2 Hooligans POM: Alberto De La Torre and Alexander Jimenez
5:30 p.m. 3 Blast From The Past 9:4 Los Pansones FC POM: Jessica Elias and Jezzelle Zarate
5:30 p.m. 4 Team Lion United 3:0 Utu Bang FC Forfeit.
 
Jun 16 Field # Home Result Visitor Notes
5:30 p.m. 1 Team Lion United Blast From The Past
5:30 p.m. 2 Chelsea FC Liverpool F.C.
5:30 p.m. 3 Hooligans Utu Bang FC
5:30 p.m. 4 United SC Los Pansones FC
 
Jun 23 Field # Home Result Visitor Notes
5:30 p.m. 1 Liverpool F.C. Los Pansones FC
5:30 p.m. 2 Hooligans Blast From The Past
5:30 p.m. 3 Chelsea FC Utu Bang FC
5:30 p.m. 4 United SC Team Lion United
 
* indicates a playoff match
Friday Coed Spring 2024
Mar 22 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 6 Ball Of Duty 0:5 Ballers FC Pom: Avery Eshkol and Michael Vela
8 p.m. 5 Inter Miami F.C 1:4 RCFC Pom: Jose Aguilar
8 p.m. 6 FC Red Bulls 6:8 Brexit FC Pom: Luke Van Vliet and Rudy Padilla
9 p.m. 5 Beercelona 0:3 Dorado Gaming Forfeit
9 p.m. 6 All Washed up FC 1:2 Centurion FC Pom: John Yip and Dillon Arens
 
Mar 29 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 6 Beercelona 6:4 Ball Of Duty POM: Gerardo Galvan and Jonathan Milano
8 p.m. 5 All Washed up FC 4:2 RCFC POM: Darwin Molina and Samuel Baza
8 p.m. 6 Centurion FC 8:4 Brexit FC POM: Steven Alvizar and Grant Van Vliet
9 p.m. 5 Inter Miami F.C 1:6 Dorado Gaming POM: Jose Aguilar and Caitlin Jordan
9 p.m. 6 FC Red Bulls 3:3 Ballers FC POM: Yerry Mendez and Michael Weinberg
 
Apr 5 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 6 Inter Miami F.C 3:3 Ball Of Duty POM: Jessie Hernandez and Valeria Garnica
8 p.m. 5 FC Red Bulls 8:3 Beercelona POM: Rudy Padilla and Orlando Galvan
8 p.m. 6 Centurion FC 4:3 Ballers FC POM: Jordan Wall and Riley Flynn
9 p.m. 5 All Washed up FC 1:6 Brexit FC POM: Zane Zamora and Esau Cardenas
9 p.m. 6 RCFC 1:3 Dorado Gaming POM: Samuel Baza and Luis Gonzalez
 
Apr 12 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 6 RCFC 4:1 Ball Of Duty POM: Michael Matteru Miranda Calvillo
8 p.m. 5 Centurion FC 6:2 Beercelona POM: Johnathon Kackert and Joseph Peralta
8 p.m. 6 Inter Miami F.C 0:5 FC Red Bulls POM: Jose Aguilar and Tyler Lanni
9 p.m. 5 Brexit FC 0:5 Ballers FC POM: Roberto Toral and Daniel Epp
9 p.m. 6 All Washed up FC 4:4 Dorado Gaming POM: James Serna and Samuel Cruz
 
Apr 19 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 6 Centurion FC 5:0 Inter Miami F.C POM: Brianna Link and Jose Aguilar
8 p.m. 5 Brexit FC 3:0 Beercelona Forfeit
8 p.m. 6 Dorado Gaming 5:0 Ball Of Duty POM: Caitlin Jordan and Miranda Calvillo
9 p.m. 5 All Washed up FC 3:3 Ballers FC POM: John Yip and Daniel Epp
9 p.m. 6 RCFC 2:7 FC Red Bulls POM: Igor Galit and Ian Scott
 
Apr 26 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 6 All Washed up FC 5:0 Ball Of Duty POM: Darwin Molina and Pedro Tiago Miranda da Cunha
8 p.m. 5 Ballers FC 2:0 Beercelona POM: Brian Smith and Joseph Peralta
8 p.m. 6 Brexit FC 3:0 Inter Miami F.C POM: Aiden Kruse and Enmar Manghi
9 p.m. 5 Dorado Gaming 1:6 FC Red Bulls POM: Luis Gonzalez and Samantha Kaye- Toral
9 p.m. 6 RCFC 3:8 Centurion FC POM: Eduardo Moya and Malachi Drago
 
May 3 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 6 Ball Of Duty 3:5 FC Red Bulls POM: Valeria Garnica and Jordan Sumano
8 p.m. 5 All Washed up FC 4:9 Beercelona POM: Stuart Beaudry and Mauro Martinez
8 p.m. 6 Brexit FC 7:2 RCFC POM: Alonso Saavedra and Tina Baljian
9 p.m. 5 Ballers FC 5:1 Inter Miami F.C POM: Taylor Ross and Enmar Manghi
9 p.m. 6 Dorado Gaming 5:7 Centurion FC POM: Cristobal Sanchez and David Nazari
 
May 10 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 6 Ball Of Duty 1:6 Centurion FC Pom: Adolfo Miranda and Jordan Wall
8 p.m. 5 Ballers FC 6:1 RCFC Pom: Seth Moorefield and Eduardo Moya
8 p.m. 6 All Washed up FC 2:5 FC Red Bulls Pom: James Serna and Robyn Smith
9 p.m. 5 Dorado Gaming 6:8 Brexit FC Pom: Luis Gonzalez and Ashley Melvin
9 p.m. 6 Beercelona 6:1 Inter Miami F.C Pom: Joseph Peralta and Jazmin Aguilar
 
May 17 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 6 Ball Of Duty 1:6 Brexit FC POM: Xavier Parada and Esau Cardenas
8 p.m. 5 FC Red Bulls 8:3 Centurion FC POM: Rudy Padilla and David Nazari
8 p.m. 6 Beercelona 9:4 RCFC POM: Monica DeSantiago and Michael Matteru
9 p.m. 5 All Washed up FC 5:0 Inter Miami F.C POM: Edgar Ramirez and Nathan Aguilar
9 p.m. 6 Ballers FC 6:1 Dorado Gaming POM: Rolando Amparano and Khaled Khalil
 
May 24 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 6 Ball Of Duty 4:9 Ballers FC POM: Miranda Calvillo and Seth Moorefield
8 p.m. 6 All Washed up FC 3:6 Centurion FC POM: Jorge Soberanes and Dillon Arens
8 p.m. 5 Inter Miami F.C 3:0 RCFC Forfeit.
9 p.m. 5 FC Red Bulls 7:2 Brexit FC POM: Noah Mabra and Eric Van Vliet
9 p.m. 6 Beercelona 5:6 Dorado Gaming POM: Gerardo Galvan and Lauren Correia
 
May 31 Field # Home Result Visitor Notes
7:30 p.m.* 7 All Washed up FC 2:6 Beercelona B division Semifinals! If game ends in a tie, Pks will be taken. Good luck to both teams!
7:30 p.m.* 6 Dorado Gaming 7:2 RCFC B division Semifinals! If game ends in a tie, Pks will be taken. Good luck to both teams!
8:30 p.m.* 5 Centurion FC 9:4 Brexit FC A Division Semifinals! If game ends in a tie, Pks will be taken. Good luck to both teams!
8:30 p.m.* 6 FC Red Bulls 4:3 Ballers FC A Division Semifinals! If game ends in a tie, Pks will be taken. Good luck to both teams!
 
Jun 7 Field # Home Result Visitor Notes
7:15 p.m.* 6 Beercelona 2:3 Dorado Gaming B division Championship! If game ends in a tie, Pks will be taken. Good luck to both teams!
8:30 p.m.* 6 FC Red Bulls 2:7 Centurion FC A Division Championship! If game ends in a tie, Pks will be taken. Good luck to both teams!
 
* indicates a playoff match
Sunday Men's 40s Spring-2024
Apr 7 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Galaxy FC 7:2 Atlético F.C POM: Sergio Lopez and Jordan Sumano
6:30 p.m. 2 Temecula Old Pros 5:8 Murrieta FC 40 POM: Brad Schwartz and Francisco Diaz
6:30 p.m. 3 Legends UTD 5:4 FC los Viejones 40s POM: Roger Ricci and Salvador Lopez
6:30 p.m. 4 Everything Hurts FC 1:5 Ashley Lavelle Realty POM: Juan Huerta and Daniel Santos
 
Apr 14 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Galaxy FC 2:2 FC los Viejones 40s POM: Sergio Lopez and Omar Ramos
6:30 p.m. 2 Murrieta FC 40 1:3 Ashley Lavelle Realty POM: Luis Armas and Anthonio Belight
6:30 p.m. 3 Temecula Old Pros 5:3 Atlético F.C POM: Brad Schwartz and Jordan Sumano
6:30 p.m. 4 Everything Hurts FC 3:2 Legends UTD POM: Hitoshi Ishikawa and Roger Ricci
 
Apr 21 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Murrieta FC 40 6:2 Legends UTD POM: Edgar Hernandez and Mike Cuevas
6:30 p.m. 2 Atlético F.C 2:4 FC los Viejones 40s POM: Alex Heredia and Hilario Velazquez
6:30 p.m. 3 Galaxy FC 1:2 Everything Hurts FC POM: Orlando Galvan and Hitoshi ishikawa
6:30 p.m. 4 Temecula Old Pros 2:5 Ashley Lavelle Realty POM: Lindy Hoagland and Daniel Santos
 
Apr 28 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Murrieta FC 40 3:0 Galaxy FC POM: Chris Yu and Joseph Peralta
6:30 p.m. 2 Ashley Lavelle Realty 6:1 Legends UTD POM: Anthonio Belight and Mike Cuevas
6:30 p.m. 3 Temecula Old Pros 2:2 FC los Viejones 40s POM: Tony Galarza and Jorge Torres
6:30 p.m. 4 Atlético F.C 3:5 Everything Hurts FC POM: Robert Stadmiller and Ben Valdez
 
May 5 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Temecula Old Pros 9:4 Legends UTD POM: David Estrada and James Serna
6:30 p.m. 2 Atlético F.C 4:5 Murrieta FC 40 POM: Jordan Sumano and Chris Yu
6:30 p.m. 3 FC los Viejones 40s 2:6 Everything Hurts FC POM: Ramiro Contreras and Sam Mansur
6:30 p.m. 4 Ashley Lavelle Realty 1:2 Galaxy FC POM: Diego Abbes and Sergio Lopez
 
May 19 Field # Home Result Visitor Notes
6 p.m. 1 Temecula Old Pros 4:1 Everything Hurts FC POM: Kevin Koptieff and Sam Mansur
6 p.m. 2 Ashley Lavelle Realty 5:3 Atlético F.C POM: Arturo Juvera and Jordan Sumano
6 p.m. 3 Legends UTD 4:7 Galaxy FC POM: Rio Robles Richmond and Sergio Lopez
6 p.m. 4 FC los Viejones 40s 2:5 Murrieta FC 40 POM: Jorge Torres and Edgar Hernandez
 
Jun 2 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Everything Hurts FC 3:6 Murrieta FC 40 POM: Sam Mansur and Victor Zendejas
6:30 p.m. 2 FC los Viejones 40s 0:3 Ashley Lavelle Realty Forfeit
6:30 p.m. 3 Legends UTD 4:5 Atlético F.C POM: James Serna and Jose Aguilar
6:30 p.m. 4 Temecula Old Pros 2:5 Galaxy FC POM: David Estrada and Sergio Lopez
 
Jun 9 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Galaxy FC 3:1 Atlético F.C POM: Jose Elias and Jordan Sumano
6:30 p.m. 2 Temecula Old Pros 0:3 Murrieta FC 40 Forfeit
6:30 p.m. 3 Everything Hurts FC 4:1 Ashley Lavelle Realty POM: Michael Chavez and Anthonio Belight
6:30 p.m. 4 Legends UTD 3:0 FC los Viejones 40s Forfeit.
 
Jun 16 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Galaxy FC FC los Viejones 40s
6:30 p.m. 2 Temecula Old Pros Atlético F.C
6:30 p.m. 3 Murrieta FC 40 Ashley Lavelle Realty
6:30 p.m. 4 Everything Hurts FC Legends UTD
 
Jun 23 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Murrieta FC 40 Legends UTD
6:30 p.m. 2 Galaxy FC Everything Hurts FC
6:30 p.m. 3 Atlético F.C FC los Viejones 40s
6:30 p.m. 4 Temecula Old Pros Ashley Lavelle Realty
 
* indicates a playoff match
Sunday Mens 45 Spring 2023/2024
Apr 14 Field # Home Result Visitor Notes
7:30 p.m. 1 Legends UTD 45 3:4 Old Man U 45 POM: Roger Ricci and Gerald Coughlin
7:30 p.m. 2 C.A. River Plate 0:5 Murrieta F.C. POM: Hilario Velasquez and Chris Yu
7:30 p.m. 3 Sport Stitch 3:4 FC Barcelona 45 POM: Luis Armas and Daniel Santos
 
Apr 21 Field # Home Result Visitor Notes
7:30 p.m. 1 Murrieta F.C. 3:1 Old Man U 45 POM: Gustavo Maselli and Gerald Coughlin
7:30 p.m. 2 Sport Stitch 2:0 Legends UTD 45 POM: Jose Dominguez and Brett Charest
7:30 p.m. 3 C.A. River Plate 0:2 FC Barcelona 45 POM: Diego Adad and Mark Hall
 
Apr 28 Field # Home Result Visitor Notes
7:30 p.m. 1 FC Barcelona 45 3:0 Legends UTD 45 POM: Mark Hall and Pierre Michel
7:30 p.m. 2 C.A. River Plate 2:0 Old Man U 45 POM: James Shilkret and Lindy Hoagland
7:30 p.m. 3 Murrieta F.C. 2:4 Sport Stitch POM: Francisco Diaz and Luis Armas
 
May 5 Field # Home Result Visitor Notes
7:30 p.m. 1 FC Barcelona 45 1:3 Murrieta F.C. POM: Luis Gomez and Haykel Hadjsaid
7:30 p.m. 2 Old Man U 45 1:4 Sport Stitch POM: Ben Cherry and Brad Schwartz
7:30 p.m. 3 C.A. River Plate 3:0 Legends UTD 45 Forfeit (legends)
 
May 19 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 1 Old Man U 45 4:8 FC Barcelona 45 POM: Rich Dickerson and Daniel Santos
7 p.m. 2 Legends UTD 45 1:3 Murrieta F.C. POM: Pierre Michel and Adam Wiggins
7 p.m. 3 C.A. River Plate 1:5 Sport Stitch POM: Diego Adad and David Estrada
 
Jun 2 Field # Home Result Visitor Notes
7:30 p.m. 1 Legends UTD 45 1:5 Old Man U 45 POM: Jose Umana and Pablo Witte
7:30 p.m. 2 C.A. River Plate 1:3 Murrieta F.C. POM: Diego Adad and Chris Yu
7:30 p.m. 3 Sport Stitch 2:2 FC Barcelona 45 POM: Brad Scwhartz and Arturo Juvera
 
Jun 9 Field # Home Result Visitor Notes
7:30 p.m. 1 Murrieta F.C. 4:2 Old Man U 45 POM: Matt Hocking and Gerald Coughlin
7:30 p.m. 2 C.A. River Plate 1:3 FC Barcelona 45 POM: Carlos Godoy and Luis Aceves
7:30 p.m. 3 Sport Stitch 5:1 Legends UTD 45 POM: Matt Fallesen and Sean Spinks
 
Jun 16 Field # Home Result Visitor Notes
7:30 p.m. 1 FC Barcelona 45 Legends UTD 45
7:30 p.m. 2 Murrieta F.C. Sport Stitch
7:30 p.m. 3 C.A. River Plate Old Man U 45
 
Jun 23 Field # Home Result Visitor Notes
7:30 p.m. 1 C.A. River Plate Legends UTD 45
7:30 p.m. 2 Old Man U 45 Sport Stitch
7:30 p.m. 3 FC Barcelona 45 Murrieta F.C.
 
Jun 30 Field # Home Result Visitor Notes
7:30 p.m. 1 Old Man U 45 FC Barcelona 45
7:30 p.m. 2 Legends UTD 45 Murrieta F.C.
7:30 p.m. 3 C.A. River Plate Sport Stitch
 
* indicates a playoff match
Thursday Men's 30 Summer 2024
May 9 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Manchester United **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
7 p.m. 5 Spartans F.C. 2:5 Mexico Pom: Luis Orozco and Josh Sonico
7 p.m. 6 Gossamr SC 3:3 Washed Up FC Pom: AJ Covarrubias and Jonathan Fausto
8 p.m. 5 Olympia FC 5:3 Rapids FC Pom: Steven Moreno and Charlie Wall
8 p.m. 6 Murrieta FC 3:3 Juve FC Pom: Chris Yu and Lorenzen Rocha
9 p.m. 5 Wolves 6:1 University FC Pom: Yevhenii Koshyl and Higinio Ortega
9 p.m. 6 Hatters Fc 2:3 Mara Fc Pom: Mark Lovell and German Cantero
 
May 16 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Spartans F.C. **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
7 p.m. 5 Gossamr SC 2:4 Rapids FC POM: Tony Galarza and James Pacheco
7 p.m. 6 Murrieta FC 5:4 Mexico POM: Victor Zendejas and Josh Sonico
8 p.m. 5 Manchester United 3:4 Olympia FC POM: Alexander Klas and Steven Moreno
8 p.m. 6 Hatters Fc 4:6 Juve FC POM: Michael Ryan and Lorenzo Rocha
9 p.m. 5 Wolves 2:3 Washed Up FC POM: Eyad Sayabalian and Month Sanders
9 p.m. 6 Mara Fc 5:7 University FC POM: German Cantero and Rolando Amparano
 
May 23 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Murrieta FC **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
7 p.m. 5 Juve FC 8:3 Mexico POM: Isaac Bawa and Guillermo Garcia
7 p.m. 6 Wolves 6:1 Rapids FC POM: Eugene Munyanziza and Joseph Ichull
8 p.m. 5 Gossamr SC 0:5 Manchester United POM: Jordan Brown and Ivan Vasquez
8 p.m. 6 Spartans F.C. 5:4 Olympia FC POM: Arturo Maldonado and Jordan Limon
9 p.m. 5 Hatters Fc 1:1 University FC POM: Mark Lovell and Richard Ruiz
9 p.m. 6 Mara Fc 3:2 Washed Up FC POM: Bilal Said and Robbie Ahn
 
May 30 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Juve FC **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
7 p.m. 5 Hatters Fc 2:3 Mexico POM: Olivier Kwakele and Isaac Aviles
7 p.m. 6 Wolves 2:7 Manchester United POM: G McPherson and Alexander Klas
8 p.m. 5 Murrieta FC 5:6 Olympia FC POM: Ludwe Feni and Ted Peterson
8 p.m. 6 Spartans F.C. 7:2 Gossamr SC POM: Pablo Nava and Tony Galarza
9 p.m. 5 University FC 3:3 Washed Up FC POM: Rolando Amparano and Monty Sanders
9 p.m. 6 Mara Fc 6:1 Rapids FC POM: Jack Barrett and Abraham Baljian
 
Jun 6 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Mexico **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
7 p.m. 5 Wolves 3:3 Spartans F.C. POM: Ben Valdez and Pablo Nava
7 p.m. 6 Juve FC 1:2 Olympia FC POM: Luis Armas and Steven Moreno
8 p.m. 5 Hatters Fc 2:2 Washed Up FC POM: Gabriel Allen and Monty Sanders
8 p.m. 6 Murrieta FC 6:1 Gossamr SC POM: Chris Yu and Holland McClendon
9 p.m. 5 Mara Fc 2:7 Manchester United POM: Jack Barrett and Alexander Klas
9 p.m. 6 University FC 6:4 Rapids FC POM: Sam Mansur and Trent Baskerville
 
Jun 13 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Hatters Fc **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
7 p.m. 5 Mexico Olympia FC
7 p.m. 6 Murrieta FC Wolves
8 p.m. 5 Juve FC Gossamr SC
8 p.m. 6 Washed Up FC Rapids FC
9 p.m. 5 Mara Fc Spartans F.C.
9 p.m. 6 University FC Manchester United
 
Jun 20 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 **BYE WEEK - NO GAME** Olympia FC Bye week no game!
7 p.m. 5 Mexico Gossamr SC
7 p.m. 6 Juve FC Wolves
8 p.m. 5 Washed Up FC Manchester United
8 p.m. 6 Hatters Fc Rapids FC
9 p.m. 5 Mara Fc Murrieta FC
9 p.m. 6 University FC Spartans F.C.
 
Jun 27 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 **BYE WEEK - NO GAME** Gossamr SC Bye week no game!
7 p.m. 5 Mexico Wolves
7 p.m. 6 Hatters Fc Olympia FC
8 p.m. 5 Rapids FC Manchester United
8 p.m. 6 Washed Up FC Spartans F.C.
9 p.m. 5 University FC Murrieta FC
9 p.m. 6 Juve FC Mara Fc
 
Jul 11 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 **BYE WEEK - NO GAME** Wolves Bye week no game!
7 p.m. 5 Mexico Mara Fc
7 p.m. 6 Washed Up FC Murrieta FC
8 p.m. 5 Rapids FC Spartans F.C.
8 p.m. 6 Hatters Fc Manchester United
9 p.m. 5 University FC Juve FC
9 p.m. 6 Olympia FC Gossamr SC
 
Jul 18 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 **BYE WEEK - NO GAME** Mara Fc Bye week no game!
7 p.m. 5 Olympia FC Wolves
7 p.m. 6 Manchester United Spartans F.C.
8 p.m. 5 Mexico University FC
8 p.m. 6 Hatters Fc Gossamr SC
9 p.m. 5 Washed Up FC Juve FC
9 p.m. 6 Rapids FC Murrieta FC
 
* indicates a playoff match
Tuesday Men's Open (A) Summer 2024
May 28 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Gallos Vagos **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
8 p.m. 5 Sounders FC 4:2 Israel FC POM: Jesus Gomez
9 p.m. 5 FC Inter 1:5 Stoke City POM: Dillon Arens and Riley Flynn
9 p.m. 6 Debruc 1:2 Balley Ballers POM: Adolfo Miranda
 
Jun 4 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Debruc **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
8 p.m. 5 Stoke City 2:2 Israel FC POM: Michael Caposio and Dorrell Barriffe
9 p.m. 5 FC Inter 6:0 Balley Ballers POM: Isaac Bawa and Mateo Clark
9 p.m. 6 Sounders FC 1:3 Gallos Vagos POM: Israel Vasquez and Alejandro Regalado
 
Jun 11 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Balley Ballers **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
8 p.m. 5 Debruc 0:5 Sounders FC POM: Nathan Aguilar and Kevin Sanchez
9 p.m. 5 Stoke City 2:2 Gallos Vagos POM: Haykel Hadjsaid and Alexander Jimenez
9 p.m. 6 FC Inter 1:2 Israel FC POM: Jordan Sumano and Lantz Guit
 
Jun 18 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 FC Inter **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
8 p.m. 5 Stoke City Debruc
9 p.m. 5 Israel FC Gallos Vagos
9 p.m. 6 Balley Ballers Sounders FC
 
Jun 25 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 **BYE WEEK - NO GAME** Sounders FC Bye week no game!
8 p.m. 5 FC Inter Gallos Vagos
9 p.m. 6 Israel FC Debruc
9 p.m. 6 Balley Ballers Stoke City
 
Jul 2 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 **BYE WEEK - NO GAME** Stoke City Bye week no game!
8 p.m. 5 FC Inter Sounders FC
9 p.m. 5 Gallos Vagos Debruc
9 p.m. 6 Israel FC Balley Ballers
 
Jul 9 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 **BYE WEEK - NO GAME** Israel FC Bye week no game!
8 p.m. 5 FC Inter Debruc
9 p.m. 5 Sounders FC Stoke City
9 p.m. 6 Gallos Vagos Balley Ballers
 
Jul 16 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Gallos Vagos **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
8 p.m. 5 FC Inter Stoke City
9 p.m. 5 Debruc Balley Ballers
9 p.m. 6 Sounders FC Israel FC
 
Jul 23 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Debruc **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
8 p.m. 5 FC Inter Balley Ballers
9 p.m. 5 Sounders FC Gallos Vagos
9 p.m. 6 Stoke City Israel FC
 
Jul 30 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Balley Ballers **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
8 p.m. 5 FC Inter Israel FC
9 p.m. 5 Debruc Sounders FC
9 p.m. 6 Stoke City Gallos Vagos
 
* indicates a playoff match
Tuesday Women's Open Summer 2024
Jun 4 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Sassholes United **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
7 p.m. 5 Cali Waves FC 3:0 Goal Diggers FC POM: Caitlin Jordan and Emily Ellison
7 p.m. 6 TVI F.C. 7:4 Gotham FC POM: Emily Gonzalez and Kassandra Zafra
8 p.m. 6 G.O. Wolfpack 6:2 The Juice POM: Alyssa Franco and Katie Priest
 
Jun 11 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 G.O. Wolfpack **BYE WEEK - NO GAME** Bye week no game!
7 p.m. 5 TVI F.C. 7:4 The Juice POM: Emily Gonzalez and Stefanie Blackburn
7 p.m. 6 Gotham FC 2:0 Goal Diggers FC POM: Jasmine Apodaca and Brianna Link
8 p.m. 6 Cali Waves FC 2:4 Sassholes United POM: Jessica Elias and Peyton Vogel
 
Jun 18 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Gotham FC Sassholes United
7 p.m. 5 G.O. Wolfpack Cali Waves FC
7 p.m. 6 TVI F.C. Goal Diggers FC
8 p.m. 6 The Juice **BYE WEEK - NO GAME**
 
Jun 25 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Goal Diggers FC Sassholes United
7 p.m. 5 The Juice Cali Waves FC
7 p.m. 6 Gotham FC G.O. Wolfpack
8 p.m. 6 TVI F.C. **BYE WEEK - NO GAME**
 
Jul 2 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 **BYE WEEK - NO GAME** Cali Waves FC
7 p.m. 5 TVI F.C. Sassholes United
7 p.m. 6 The Juice Gotham FC
8 p.m. 6 Goal Diggers FC G.O. Wolfpack
 
Jul 9 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 TVI F.C. Cali Waves FC
7 p.m. 5 **BYE WEEK - NO GAME** Gotham FC
7 p.m. 6 Goal Diggers FC The Juice
8 p.m. 6 Sassholes United G.O. Wolfpack
 
Jul 16 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 TVI F.C. G.O. Wolfpack
7 p.m. 5 **BYE WEEK - NO GAME** Goal Diggers FC
7 p.m. 6 Sassholes United The Juice
8 p.m. 6 Cali Waves FC Gotham FC
 
Jul 23 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Sassholes United **BYE WEEK - NO GAME**
7 p.m. 5 G.O. Wolfpack The Juice
7 p.m. 6 TVI F.C. Gotham FC
8 p.m. 6 Cali Waves FC Goal Diggers FC
 
Jul 30 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Gotham FC Goal Diggers FC
7 p.m. 5 TVI F.C. The Juice
7 p.m. 6 Cali Waves FC Sassholes United
8 p.m. 6 G.O. Wolfpack **BYE WEEK - NO GAME**
 
Aug 6 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 TVI F.C. Goal Diggers FC
7 p.m. 5 G.O. Wolfpack Cali Waves FC
7 p.m. 6 The Juice **BYE WEEK - NO GAME**
8 p.m. 6 Gotham FC Sassholes United
 
* indicates a playoff match